RealtyLens

MarketsNY

Woodside, NY

Live listings and local prices in Woodside, refreshed May 12, 2026.

Listings210
Median price$532,500
Median $/sqft$612
Mix80% sale

Listings

80 homes
Listing at 58-01 Queens Blvd Unit 9B
$1,373,750for sale
58-01 Queens Blvd Unit 9B
2 bd · 2 ba · 1,061 sqft · $1295/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 58-01 Queens Blvd Unit 6E
$1,147,750for sale
58-01 Queens Blvd Unit 6E
2 bd · 2 ba · 897 sqft · $1280/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 58-01 Queens Blvd Unit 5F
$1,092,000for sale
58-01 Queens Blvd Unit 5F
2 bd · 2 ba · 876 sqft · $1247/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 7026 Queens Blvd Apt 7F
$568,000for sale
7026 Queens Blvd Apt 7F
2 bd · 2 ba · 669 sqft · $849/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 58-01 Queens Blvd Unit 7C
$1,106,750for sale
58-01 Queens Blvd Unit 7C
2 bd · 2 ba · 861 sqft · $1285/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 58-01 Queens Blvd Unit 9A
$694,000for sale
58-01 Queens Blvd Unit 9A
1 bd · 1 ba · 502 sqft · $1382/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 50-47 60th St
$1,248,800for sale
50-47 60th St
Studio
Updated May 12, 2026
Listing at 6605 Garfield Ave
$1,199,000for sale
6605 Garfield Ave
4 bd · 2 ba · 1,600 sqft · $749/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 4135 67th St Apt 6C
$438,000for sale
4135 67th St Apt 6C
1 bd · 1 ba · 475 sqft · $922/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 37-35 59th St
$1,850,000for sale
37-35 59th St
3 bd · 2 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 4135 67th St Apt 5C
$435,000for sale
4135 67th St Apt 5C
1 bd · 1 ba · 475 sqft · $916/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 70-65 Queens Blvd Unit 3L
$530,000for sale
70-65 Queens Blvd Unit 3L
1 bd · 1 ba · 563 sqft · $941/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 3228 61st St
$724,999for sale
3228 61st St
5 bd · 2 ba · 1,130 sqft · $642/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 4825 43rd St Apt 7J
$579,000for sale
4825 43rd St Apt 7J
2 bd · 1 ba · 900 sqft · $643/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 50-22 43rd St
$1,399,000for sale
50-22 43rd St
4 bd · 3 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 39-60 54th St Unit 2C
$305,999for sale
39-60 54th St Unit 2C
1 bd · 1 ba · 690 sqft · $443/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 55-23 31 Ave Unit 1
$325,000for sale
55-23 31 Ave Unit 1
1 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 40-22 61st St Unit 2M
$777,000for sale
40-22 61st St Unit 2M
1 bd · 1 ba · 713 sqft · $1090/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 40-22 61st St Unit 5E
$1,150,000for sale
40-22 61st St Unit 5E
2 bd · 2 ba · 918 sqft · $1253/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 6728 48th Ave
$1,950,000for sale
6728 48th Ave
Studio
Updated May 12, 2026
Listing at 3930 52nd St Apt 3A
$575,000for sale
3930 52nd St Apt 3A
2 bd · 1 ba · 700 sqft · $821/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 52-40 39th Dr Unit 10C
$479,000for sale
52-40 39th Dr Unit 10C
1 bd · 1 ba · 750 sqft · $639/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 3927 57th St
$1,299,000for sale
3927 57th St
5 bd · 2 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 5044 47th St
$1,550,000for sale
5044 47th St
6 bd · 4 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 5031 68th St
$1,210,000for sale
5031 68th St
4 bd · 1.5 ba · 1,798 sqft · $673/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 55-23 31 Ave Unit 4
$525,000for sale
55-23 31 Ave Unit 4
2 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 54-17 31 Ave Unit 3K
$310,000for sale
54-17 31 Ave Unit 3K
1 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 5142 30th Ave Apt 5I
$299,000for sale
5142 30th Ave Apt 5I
1 bd · 1 ba · 700 sqft · $427/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 39-60 54th St Unit 10O
$369,800for sale
39-60 54th St Unit 10O
1 bd · 1 ba · 650 sqft · $569/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 3730 58th St
$1,350,000for sale
3730 58th St
4 bd · 2 ba · 1,520 sqft · $888/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 60th Street 34th Ave Unit 6D
$700,000for sale
60th Street 34th Ave Unit 6D
2 bd · 2 ba · 900 sqft · $778/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 6011 Broadway Apt 3A
$325,000for sale
6011 Broadway Apt 3A
1 bd · 1 ba · 582 sqft · $558/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 4310 48th Ave Apt 4M
$419,000for sale
4310 48th Ave Apt 4M
2 bd · 1 ba · 700 sqft · $599/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 4760 58th Ln
$1,650,000for sale
4760 58th Ln
7 bd · 3 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 63 10 39th Ave
$1,890,000for sale
63 10 39th Ave
10 bd · 6 ba · 3,100 sqft · $610/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 49-04 69th St
$1,380,000for sale
49-04 69th St
4 bd · 2.5 ba · 1,200 sqft · $1150/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 3330 61st St Apt 303
$720,000for sale
3330 61st St Apt 303
1 bd · 1 ba · 674 sqft · $1068/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 6942 43rd Ave
$2,500,000for sale
6942 43rd Ave
5 bd · 4 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 6011 Broadway Apt 3S
$345,000for sale
6011 Broadway Apt 3S
1 bd · 1 ba · 722 sqft · $478/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 52-30 39th Dr Unit 4K
$299,000for sale
52-30 39th Dr Unit 4K
Studio · 1 ba · 400 sqft · $748/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 39-65 52nd St Unit 3C
$545,000for sale
39-65 52nd St Unit 3C
2 bd · 1 ba · 900 sqft · $606/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 43-10 48th Ave Unit 6R
$369,000for sale
43-10 48th Ave Unit 6R
1 bd · 1 ba · 625 sqft · $590/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 6011 Broadway Apt 6A
$295,000for sale
6011 Broadway Apt 6A
1 bd · 1 ba · 650 sqft · $454/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 48-25 43rd St Unit 2J
$599,000for sale
48-25 43rd St Unit 2J
2 bd · 1 ba · 900 sqft · $666/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 34-43 60th St Unit 2F
$369,999for sale
34-43 60th St Unit 2F
1 bd · 1 ba · 775 sqft · $477/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 4125 53rd St
$2,588,888for sale
4125 53rd St
12 ba · 6,324 sqft · $409/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 6912 31st Ave
$1,450,000for sale
6912 31st Ave
5 bd · 3 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 7065 Queens Blvd Apt 6L
$518,000for sale
7065 Queens Blvd Apt 6L
1 bd · 1 ba · 564 sqft · $918/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 50-56 43rd St
$1,268,800for sale
50-56 43rd St
3 bd · 2 ba · 1,680 sqft · $755/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 69-21 49th Ave
$1,459,000for sale
69-21 49th Ave
6 bd · 3 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 52-40 39th Dr Unit 12N
$445,000for sale
52-40 39th Dr Unit 12N
1 bd · 1 ba · 720 sqft · $618/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 63-11 Queens Blvd Unit B11
$510,000for sale
63-11 Queens Blvd Unit B11
2 bd · 1 ba · 1,000 sqft · $510/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 48-26 44th St Unit 7E
$399,000for sale
48-26 44th St Unit 7E
1 bd · 1 ba · 625 sqft · $638/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 50-05 43rd Ave Unit 1M
$399,000for sale
50-05 43rd Ave Unit 1M
1 bd · 1 ba · 750 sqft · $532/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 48-27 59th St
$998,000for sale
48-27 59th St
3 bd · 2.5 ba · 1,440 sqft · $693/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 52-30 39 Dr Unit 1G
$550,000for sale
52-30 39 Dr Unit 1G
2 bd · 1 ba · 700 sqft · $786/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 39-73 64th St
$1,599,000for sale
39-73 64th St
7 bd · 5 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 5214 39th Ave Apt 1D
$370,000for sale
5214 39th Ave Apt 1D
1 bd · 1 ba · 628 sqft · $589/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 55-23 31st Ave Unit 1F
$310,000for sale
55-23 31st Ave Unit 1F
1 bd · 1 ba · 700 sqft · $443/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 39-51 64th St
$1,288,000for sale
39-51 64th St
6 bd · 4 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 61-09 39th Ave
$529,000for sale
61-09 39th Ave
1 bd · 1 ba · 706 sqft · $749/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 39-65 52nd St Unit 7E
$428,000for sale
39-65 52nd St Unit 7E
1 bd · 1 ba · 700 sqft · $611/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 43-10 48 Ave Unit 1C
$329,000for sale
43-10 48 Ave Unit 1C
1 bd · 1 ba · 550 sqft · $598/sqft
Updated May 12, 2026
$2,588,000for sale
4125 53rd St
32 bd · 12 ba · 6,324 sqft · $409/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 4318 58th St Apt 1F
$2,800for rent
4318 58th St Apt 1F
1 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 7302 Woodside Ave Unit 3A
$3,450for rent
7302 Woodside Ave Unit 3A
2 bd · 2 ba · 847 sqft · $4/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 70-40 45th Ave Unit 6F
$3,800for rent
70-40 45th Ave Unit 6F
3 bd · 2 ba · 937 sqft · $4/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 70-40 45th Ave Unit 1L
$3,600for rent
70-40 45th Ave Unit 1L
3 bd · 2 ba · 947 sqft · $4/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 70-33 Queens Blvd Unit 7E
$3,000for rent
70-33 Queens Blvd Unit 7E
2 bd · 2 ba · 809 sqft · $4/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 70-25 Queens Blvd Unit 3L
$3,450for rent
70-25 Queens Blvd Unit 3L
3 bd · 2 ba · 950 sqft · $4/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 32-36 54th Ave
$3,200for rent
32-36 54th Ave
2 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 34-49 69th Level St Unit First
$2,500for rent
34-49 69th Level St Unit First
2 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 41-59 70th St Unit 1A
$1,900for rent
41-59 70th St Unit 1A
1 bd · 1 ba · 400 sqft · $5/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 68-14 48th Ave Unit 3RD
$2,600for rent
68-14 48th Ave Unit 3RD
3 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026
Listing at 70-28 45th Ave
$2,950for rent
70-28 45th Ave
2 bd · 1 ba · 900 sqft · $3/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at Unknown
$3,200for rent
Unknown
3 bd · 1 ba · 1,000 sqft · $3/sqft
Updated May 12, 2026
Listing at 51-20 47 St
$2,800for rent
51-20 47 St
2 bd · 1 ba
Updated May 12, 2026