RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$184,900

388 Avenue S Apt 1A

Brooklyn, NY, 11223
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
500Sqft
$370$/sqft

Market Insights

Near nearby median+2.2%

$370/sqft vs a nearby median of $362/sqft.

Nearby median$362/sqft