RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$239,000

3901 Nostrand Ave Apt 3T

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
519Sqft
$461$/sqft

Market Insights

Above nearby median+23%

$461/sqft vs a nearby median of $374/sqft.

Nearby median$374/sqft