RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$290,000

2650 Ocean Pkwy Apt 6E

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
590Sqft
$492$/sqft

Market Insights

Above nearby median+31%

$492/sqft vs a nearby median of $376/sqft.

Nearby median$376/sqft