RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,499,999

2125 E 9th St

Brooklyn, NY, 11223
View more Brooklyn, NY property pages
9Beds
3Baths
2,880Sqft
$521$/sqft

Market Insights

Below nearby median-27%

$521/sqft vs a nearby median of $713/sqft.

Nearby median$713/sqft