RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$320,000

3044 3rd Ave Apt 5G

Bronx, NY, 10451
View more Bronx, NY property pages
1Beds
1Baths
829Sqft
$386$/sqft

Market Insights

Near nearby median+3.8%

$386/sqft vs a nearby median of $372/sqft.

Nearby median$372/sqft