RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$510,000

152 Tier St Apt 211C

Bronx, NY, 10464
View more Bronx, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,164Sqft
$438$/sqft

Market Insights

Below nearby median-11%

$438/sqft vs a nearby median of $494/sqft.

Nearby median$494/sqft