RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$599,990

97 Hawkins St

Bronx, NY, 10464
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2Baths
1,269Sqft
$473$/sqft

Market Insights

Below nearby median-8.7%

$473/sqft vs a nearby median of $518/sqft.

Nearby median$518/sqft