RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$388,000

153 Bay 26th St Apt 3G

Brooklyn, NY, 11214
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
740Sqft
$524$/sqft

Market Insights

Near nearby median+4.8%

$524/sqft vs a nearby median of $500/sqft.

Nearby median$500/sqft