RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$270,000

2675 E 7th St Apt 4B

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
785Sqft
$344$/sqft

Market Insights

Below nearby median-10%

$344/sqft vs a nearby median of $384/sqft.

Nearby median$384/sqft