RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,888,000

1961 W 10th St

Brooklyn, NY, 11223
View more Brooklyn, NY property pages
7Beds
4Baths
3,120Sqft
$605$/sqft

Market Insights

Below nearby median-17%

$605/sqft vs a nearby median of $732/sqft.

Nearby median$732/sqft