RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,388,000

2615 Shore Pkwy

Brooklyn, NY, 11223
View more Brooklyn, NY property pages
9Beds
7.5Baths
4,626Sqft
$300$/sqft

Market Insights

Below nearby median-58%

$300/sqft vs a nearby median of $713/sqft.

Nearby median$713/sqft