RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$299,000

40 Brighton 1 Rd Unit 4C

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
StudioBeds
1Baths
600Sqft
$498$/sqft

Market Insights

Above nearby median+30%

$498/sqft vs a nearby median of $384/sqft.

Nearby median$384/sqft