MarketsOH
Galloway, OH
Live listings and local prices in Galloway, refreshed May 12, 2026.
Listings11
Median price$384,900
Median $/sqft$179
Mix100% sale
Listings
11 homes
$299,900for sale
6072 Nasby Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,674 sqft · $179/sqft

$409,900for sale
6254 Trefoil St
4 bd · 2.5 ba · 2,606 sqft · $157/sqft

$399,900for sale
6322 Luckleaf Way
4 bd · 2.5 ba · 2,265 sqft · $177/sqft

$400,000for sale
5947 Ballydugan Dr
3 bd · 2.5 ba · 2,166 sqft · $185/sqft

$305,000for sale
1301 Cinnamon Pl
4 bd · 1.5 ba · 1,608 sqft · $190/sqft

$299,999for sale
5579 Coral Ct
4 bd · 2.5 ba · 1,408 sqft · $213/sqft

$359,900for sale
311 Galloway Ridge Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,745 sqft · $206/sqft

$384,900for sale
302 Fortune Dr
3 bd · 2.5 ba · 2,213 sqft · $174/sqft

$455,000for sale
1004 Featherstone Ct
3 bd · 3.5 ba · 2,697 sqft · $169/sqft

$410,000for sale
5933 Kilbeggan St
3 bd · 3.5 ba · 2,694 sqft · $152/sqft

$348,000for sale
5529 Longworth Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,848 sqft · $188/sqft