RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$299,900

124 Edgewater Park Unit 124D

Bronx, NY, 10465
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2Baths
1,300Sqft
$231$/sqft

Market Insights

Below nearby median-38%

$231/sqft vs a nearby median of $372/sqft.

Nearby median$372/sqft