RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,175,000

707 Willoughby Ave Apt 6B

Brooklyn, NY, 11206
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
895Sqft
$1313$/sqft

Market Insights

Above nearby median+23%

$1313/sqft vs a nearby median of $1071/sqft.

Nearby median$1071/sqft