RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,399,000

96 W End Ave

Brooklyn, NY, 11235
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2.5Baths
2,328Sqft
$601$/sqft

Market Insights

Above nearby median+13%

$601/sqft vs a nearby median of $531/sqft.

Nearby median$531/sqft