RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$799,000

8 E 84th St

New York, NY, 10028
View more New York, NY property pages
StudioBeds
0.5Baths
724Sqft
$1104$/sqft

Market Insights

Above nearby median+15%

$1104/sqft vs a nearby median of $957/sqft.

Nearby median$957/sqft