RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$595,000

500 E 83rd St Apt 4A

New York, NY, 10028
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
800Sqft
$744$/sqft

Market Insights

Below nearby median-35%

$744/sqft vs a nearby median of $1138/sqft.

Nearby median$1138/sqft