RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$599,000

197 Pulaski St Apt 3B

Brooklyn, NY, 11206
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
612Sqft
$979$/sqft

Market Insights

Below nearby median-8.2%

$979/sqft vs a nearby median of $1067/sqft.

Nearby median$1067/sqft