RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$875,000

707 Willoughby Ave Apt 4B

Brooklyn, NY, 11206
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
2Baths
874Sqft
$1001$/sqft

Market Insights

Below nearby median-6.2%

$1001/sqft vs a nearby median of $1067/sqft.

Nearby median$1067/sqft