RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$480,000

2183 Ocean Ave Unit 3A

Brooklyn, NY, 11229
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
541Sqft
$887$/sqft

Market Insights

Above nearby median+58%

$887/sqft vs a nearby median of $561/sqft.

Nearby median$561/sqft