RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$10,500,000

53 W 53rd St # 36BC

New York, NY, 10019
View more New York, NY property pages
4Beds
6Baths
4,508Sqft
$2329$/sqft

Market Insights

Below nearby median-38%

$2329/sqft vs a nearby median of $3733/sqft.

Nearby median$3733/sqft