RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$5,950,000

210 Central Park S Apt 17D

New York, NY, 10019
View more New York, NY property pages
3Beds
2.5Baths
1,500Sqft
$3967$/sqft

Market Insights

Above nearby median+30%

$3967/sqft vs a nearby median of $3056/sqft.

Nearby median$3056/sqft