RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$515,000

1495 E 28th St Apt 6A

Brooklyn, NY, 11229
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1.5Baths
821Sqft
$627$/sqft

Market Insights

Near nearby median+4.0%

$627/sqft vs a nearby median of $603/sqft.

Nearby median$603/sqft