RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$359,000

825 Walton Ave Apt 2F

Bronx, NY, 10451
View more Bronx, NY property pages
2Beds
1Baths
855Sqft
$420$/sqft

Market Insights

Above nearby median+13%

$420/sqft vs a nearby median of $371/sqft.

Nearby median$371/sqft