RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,750,000

2349 W 12th St

Brooklyn, NY, 11223
View more Brooklyn, NY property pages
7Beds
3Baths
840Sqft
$2083$/sqft

Market Insights

Above nearby median+183%

$2083/sqft vs a nearby median of $735/sqft.

Nearby median$735/sqft