RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$755,000

240 Frost St Apt 2R

New York, NY, 11211
View more New York, NY property pages
1Beds
1Baths
631Sqft
$1197$/sqft

Market Insights

Near nearby median+3.3%

$1197/sqft vs a nearby median of $1159/sqft.

Nearby median$1159/sqft