RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$999,000

218 N 8th St Apt 1A

Brooklyn, NY, 11211
View more Brooklyn, NY property pages
1Beds
1Baths
862Sqft
$1159$/sqft

Market Insights

Below nearby median-7.8%

$1159/sqft vs a nearby median of $1257/sqft.

Nearby median$1257/sqft