RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$470,000

12205 Flatlands Ave Apt 3D

Brooklyn, NY, 11207
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
1.5Baths
1,183Sqft
$397$/sqft

Market Insights

Below nearby median-14%

$397/sqft vs a nearby median of $461/sqft.

Nearby median$461/sqft