RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$978,888

2517 Snyder Ave

Brooklyn, NY, 11226
View more Brooklyn, NY property pages
9Beds
4.5Baths
3,248Sqft
$301$/sqft

Market Insights

Below nearby median-66%

$301/sqft vs a nearby median of $896/sqft.

Nearby median$896/sqft