RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$949,000

2223 E 70th St

Brooklyn, NY, 11234
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2.25Baths
1,683Sqft
$564$/sqft

Market Insights

Above nearby median+15%

$564/sqft vs a nearby median of $490/sqft.

Nearby median$490/sqft