RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$769,000

1132 E 72nd St

Brooklyn, NY, 11234
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2.25Baths
1,960Sqft
$392$/sqft

Market Insights

Below nearby median-21%

$392/sqft vs a nearby median of $499/sqft.

Nearby median$499/sqft