RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,050,000

2136 E 63rd St

Brooklyn, NY, 11234
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
2Baths
1,944Sqft
$540$/sqft

Market Insights

Above nearby median+10%

$540/sqft vs a nearby median of $490/sqft.

Nearby median$490/sqft