RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,399,000

1344 E 35th St

Brooklyn, NY, 11210
View more Brooklyn, NY property pages
4Beds
4.5Baths
2,600Sqft
$538$/sqft

Market Insights

Near nearby median+3.3%

$538/sqft vs a nearby median of $521/sqft.

Nearby median$521/sqft