RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$1,288,888

326 39th St

Brooklyn, NY, 11232
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
3Baths
1,740Sqft
$741$/sqft

Listing Notes

Market Insights

Below nearby median-41%

$741/sqft vs a nearby median of $1247/sqft.

Nearby median$1247/sqft