RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$479,900

322 Wortman Ave

Brooklyn, NY, 11207
View more Brooklyn, NY property pages
3Beds
1.5Baths
1,190Sqft
$403$/sqft

Market Insights

Below nearby median-13%

$403/sqft vs a nearby median of $461/sqft.

Nearby median$461/sqft