RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$7,100,000

40 E 66th St Apt 7A

New York, NY, 10065
View more New York, NY property pages
3Beds
4Baths
2,435Sqft
$2916$/sqft

Market Insights

Above nearby median+10%

$2916/sqft vs a nearby median of $2647/sqft.

Nearby median$2647/sqft