RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$4,750,000

21 E 61st St Apt 8C

Manhattan, NY, 10065
View more Manhattan, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,434Sqft
$3312$/sqft

Market Insights

Above nearby median+75%

$3312/sqft vs a nearby median of $1888/sqft.

Nearby median$1888/sqft