RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$3,100,000

200 E 62nd St Apt 26A

New York, NY, 10065
View more New York, NY property pages
2Beds
2.5Baths
1,690Sqft
$1834$/sqft

Market Insights

Above nearby median+26%

$1834/sqft vs a nearby median of $1453/sqft.

Nearby median$1453/sqft