RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$438,000

2310 Ocean Pkwy Apt 3J

Brooklyn, NY, 11223
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
950Sqft
$461$/sqft

Market Insights

Above nearby median+16%

$461/sqft vs a nearby median of $399/sqft.

Nearby median$399/sqft