RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$589,000

2126 Gerritsen Ave Unit 101

Brooklyn, NY, 11229
View more Brooklyn, NY property pages
2Beds
1Baths
1,230Sqft
$479$/sqft

Market Insights

Below nearby median-21%

$479/sqft vs a nearby median of $603/sqft.

Nearby median$603/sqft