RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,099,000

372 Parkside Ave

Brooklyn, NY, 11226
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
3.5Baths
3,000Sqft
$700$/sqft

Market Insights

Below nearby median-6.5%

$700/sqft vs a nearby median of $749/sqft.

Nearby median$749/sqft