RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$2,695,000

428 E 18th St

Brooklyn, NY, 11226
View more Brooklyn, NY property pages
6Beds
3Baths
2,850Sqft
$946$/sqft

Market Insights

Above nearby median+80%

$946/sqft vs a nearby median of $527/sqft.

Nearby median$527/sqft