RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$828,000

1287 Pelham Pkwy N

Bronx, NY, 10469
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2.5Baths
1,368Sqft
$605$/sqft

Market Insights

Above nearby median+41%

$605/sqft vs a nearby median of $430/sqft.

Nearby median$430/sqft