RealtyLens
for saleRealtyLens property overview
$849,000

2515 Woodhull Ave

Bronx, NY, 10469
View more Bronx, NY property pages
3Beds
2Baths
1,807Sqft
$470$/sqft

Market Insights

Above nearby median+5.9%

$470/sqft vs a nearby median of $444/sqft.

Nearby median$444/sqft