MarketsTN
Brentwood, TN
Live listings and local prices in Brentwood, refreshed May 13, 2026.
Listings10
Median price$634,900
Median $/sqft$272
Mix100% sale
Listings
10 homes
$475,000for sale
521 Old Towne Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,636 sqft · $290/sqft

$794,500for sale
4905 Manassas Cir
4 bd · 2.5 ba · 2,889 sqft · $275/sqft

$835,000for sale
1012 Heathfield Cir
4 bd · 2.5 ba · 3,118 sqft · $268/sqft

$299,900for sale
5811 Brentwood Trce
2 bd · 1.5 ba · 1,116 sqft · $269/sqft

$619,900for sale
9728 Katz Ln
4 bd · 2.5 ba · 2,393 sqft · $259/sqft

$665,000for sale
5905 Westheimer Dr
4 bd · 2.5 ba · 2,340 sqft · $284/sqft

$675,000for sale
94 Trotwood Mews
3 bd · 2 ba · 1,867 sqft · $362/sqft

$649,900for sale
905 Chick Ct
3 bd · 2.5 ba · 2,288 sqft · $284/sqft

$584,900for sale
7296 Autumn Crossing Way
3 bd · 2.5 ba · 2,264 sqft · $258/sqft

$589,999for sale
7386 Autumn Crossing Way
3 bd · 2.5 ba · 2,486 sqft · $237/sqft