MarketsOH
Lewis Center, OH
Live listings and local prices in Lewis Center, refreshed May 12, 2026.
Listings6
Median price$400,450
Median $/sqft$220
Mix100% sale
Listings
6 homes
$415,000for sale
8967 Holquest Dr
3 bd · 1.5 ba · 1,960 sqft · $212/sqft

$419,900for sale
9053 Longstone Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,673 sqft · $251/sqft

$369,998for sale
8626 Lazelle Commons Dr
3 bd · 2 ba · 2,030 sqft · $182/sqft

$385,900for sale
8700 Pennycress Ln
3 bd · 2.5 ba · 1,809 sqft · $213/sqft

$419,900for sale
9045 Holquest Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,404 sqft · $299/sqft

$360,000for sale
8778 Olenmead Dr
3 bd · 2.5 ba · 1,584 sqft · $227/sqft