MarketsOH
Hilliard, OH
Live listings and local prices in Hilliard, refreshed May 12, 2026.
Listings15
Median price$459,900
Median $/sqft$196
Mix100% sale
Listings
15 homes
$364,900for sale
2635 Westrock Dr
3 bd · 1.5 ba · 1,248 sqft · $292/sqft

$428,000for sale
5115 Renmill Dr
4 bd · 2.5 ba · 2,185 sqft · $196/sqft

$159,900for sale
4901 Stoneybrook Blvd Unit 22C
2 bd · 1 ba · 839 sqft · $191/sqft

$350,000for sale
5763 Stonepath Dr
4 bd · 2.5 ba · 2,132 sqft · $164/sqft

$576,900for sale
6295 Lampone Dr
5 bd · 3 ba · 3,008 sqft · $192/sqft

$699,900for sale
6073 Dever Ln
4 bd · 2.5 ba · 3,337 sqft · $210/sqft

$649,900for sale
2101 Broccoli Dr
4 bd · 2.5 ba · 3,380 sqft · $192/sqft

$576,900for sale
6295 Lampone Dr Lot 304
5 bd · 3 ba · 3,008 sqft · $192/sqft

$549,900for sale
6334 Amarena Dr
3 bd · 2.5 ba · 2,458 sqft · $224/sqft

$225,000for sale
1616 Holland Dr Unit 187C
2 bd · 1.5 ba · 1,024 sqft · $220/sqft

$459,900for sale
1853 Zucchina Dr
2 bd · 2 ba · 1,736 sqft · $265/sqft

$534,900for sale
1843 Melanzana Dr
3 bd · 3 ba · 2,784 sqft · $192/sqft

$449,900for sale
5769 Privilege Dr
4 bd · 2.5 ba · 2,140 sqft · $210/sqft

$584,900for sale
6263 Lattuga Dr
4 bd · 3.5 ba · 3,375 sqft · $173/sqft

$319,900for sale
5976 Kingslake Dr
3 bd · 1.5 ba · 1,221 sqft · $262/sqft