MarketsCA
Sylmar, CA
Live listings and local prices in Sylmar, refreshed May 13, 2026.
Listings11
Median price$389,900
Median $/sqft$211
Mix64% sale
Listings
11 homes
$3,500for rent
13901 Olive View Ln Unit 38
3 bd · 2.5 ba · 1,254 sqft · $3/sqft

$820,000for sale
11625 Gladstone Ave
3 bd · 2 ba · 1,188 sqft · $690/sqft

$985,000for sale
11612 N Amsterdam Ln
4 bd · 3 ba · 2,116 sqft · $466/sqft

$1,299,900for sale
13007 Glenoaks Blvd
9 bd · 5 ba · 6,225 sqft · $209/sqft

$325,000for sale
15455 Glenoaks Blvd Spc 559
3 bd · 2 ba · 1,539 sqft · $211/sqft

$1,995for rent
13050 Dronfield Ave
1 bd · 1 ba · 599 sqft · $3/sqft

$730,000for sale
12642 Ralston Ave Unit 1
4 bd · 3 ba · 2,032 sqft · $359/sqft

$389,900for sale
13080 Dronfield Ave Unit 80
2 bd · 1 ba · 860 sqft · $453/sqft
$4,000for rent
12328 Edgecliff Ave
4 bd · 3 ba · 1,967 sqft · $2/sqft

$775,000for sale
15720 Roxford St
2 bd · 1 ba · 1,008 sqft · $769/sqft

$4,500for rent
13880 Lexicon Ave
3 bd · 2 ba · 1,358 sqft · $3/sqft